У Німеччині заарештували підозрюваного у постачанні зброї Російській Федерації


Генеральна прокуратура Німеччини видала ордер на арешт підозрюваного в порушенні ембарго на постачання військового обладнання і обладнання подвійного призначення в Росію, повідомляє "Інтерфакс" у четвер, 13 лютого.

Об этом сообщает Роспрес

"Александр С. — керівник фірми з офісом на півдні Німеччини. У цій ролі він постачав верстати військовому споживачеві в Росії. Щоб приховати ці обставини, обвинувачений вів свої справи через різних підставних покупців. Крім цього, були підроблені дані, що характеризують мету використання обладнання. Таким чином, в період з січня 2016 по січень 2018 року було вироблено сім поставок, загальна сума замовлень — приблизно 8 мільйонів євро", — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що обладнання, які продавав німець, були об’єктивно призначені для використання у військових цілях або є так званими товарами з подвійним призначенням і входять у список заборонених поставок.

"Вивезення таких товарів зі списку заборонений у разі, якщо вони повністю або частково можуть бути використані для військових цілей або призначені для військового споживача", — зазначає Генпрокуратура.

Підозрюваний був затриманий 11 лютого в Аугсбурзі.

"Його звинувачують у порушенні закону, що регулює зовнішньоекономічні відносини ФРН у семи випадках, а також у діях за замовленням іноземних спецслужб і порушення російського ембарго. Напередодні були проведені обшуки. Також напередодні був виданий ордер на арешт", — йдеться в повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Європейський Союз вирішив продовжити секторальні економічні санкції проти Росії на чергові шість місяців.

Крім того, зараз діють санкції стосовно окремих секторів російської економіки (в силі до 31 січня 2020 року) і санкції за незаконну анексію Криму і Севастополя (в силі до 23 червня 2020 року).

Санкції проти Росії були вперше введені 31 липня 2014 року терміном на один рік у відповідь на дії РФ, які дестабілізували ситуацію в Україні. Обмежувальні заходи посилили у вересні 2014 року. У березні 2015 року тривалість санкцій пов’язали з повним виконанням Мінських угод, які мали бути виконані до кінця 2015-го.

Санкції проти Росії ввели Євросоюз, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Норвегія, Швейцарія, Україна, Японія та інші держави.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-nimechchini-zaareshtuvali-pidozryuvanogo-u-postachanni-zbroyi-rosiyskiy-federaciyi-338476_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя