Британія на 3 роки продовжить навчальну операцію "Orbital" для українських військових


Великобританія продовжить свою навчальну місію "Orbital" для українських військових на 3 роки — до березня 2023 року

Про це заявив міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес, повідомляє пресслужба відомства. Об этом сообщает lady-week.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Мій недавній візит в район Донбасу прояснив не тільки витрати, які несуть підтримувані Росією сепаратисти, а й рішучість, яку продемонстрували українські збройні сили в захисті своєї територіальної цілісності. Саме тому ми продовжуємо нашу навчальну місію в Україну ще на 3 роки — щоб ми могли навчати ще тисячі українських співробітників і продовжувати вносити зміни", — заявив Уоллес.

Зазначається, що минулого року Великобританія розширила сферу дії операції, розгорнувши навчальні команди з Королівського флоту і Королівських морських піхотинців для проведення навчання для українського флоту, "який стикається зі зростаючими загрозами в Азовському морі".

  • Операція "Orbital", навчальна місія Великобританії в Україні, була організована після незаконної анексії Криму Росією. З початку операції "Orbital" у 2015 році британський персонал навчив понад 17 500 військовослужбовців українських збройних сил.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/05/brytaniya_na_3_roky_prodovzhyt_svoyu_navchalnu_operaciyu_quotorbitalquot_dlya_ukrayinskykh_viyskovykh”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя