Гончарук очікує, що у 2021 році відбудеться економічний стрибок

Українська економіка стрімко зросте в 2021 році, тоді як 2020 рік стане роком підготовки до цього, вважає прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна». Об этом сообщает contribution.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 2019.08.470х200
WordPress Slideshow

«Ми очікуємо, що цей рік – рік інвентаризації та кадрового оновлення, а наступний – підготовка для економічного стрибка. У нас повинна запуститися економіка, повинні стрімко з’являтися нові робочі місця, виробництво», – сказав Гончарук в ефірі «Свободи слова» у понеділок ввечері.

За словами глави Кабміну, в 2020 році кількість держслужбовців буде скорочено як мінімум на 10%.

«Але головну економію ми передбачаємо за рахунок ІT-інструментів, сучасних баз даних… Ми зараз як держава оперуємо жахливо неточними даними… Ми іноді приймаємо рішення наосліп. Наступного року у нас повинна з’явитися база даних, яка покаже, наприклад, скільки у нас учнів, студентів», – зазначив він.

Він також додав, що запланований на 2020 рік перепис населення може також відбутися за допомогою онлайн-інструментів.

«Зараз шукаємо можливість провести перепис максимально з урахуванням онлайн-інструментів, тобто стимулювати людей заповнювати інформацію про себе онлайн», – сказав Гончарук.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/11/05/goncharuk-ochikuye-shho-u-2021-rotsi-vidbudetsya-ekonomichnyj-strybok”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя