Проросійський президент Молдови Додон заявив, що домовився зустрітися із Зеленським


Відомий проросійською риторикою президент Молдови Ігор Додон заявив, що домовився про зустріч із обраним президентом України Володимиром Зеленським

Про це Додон повідомив у Facebook. Об этом сообщает konkyrenti.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Провів телефонну розмову з обраним президентом України Володимиром Зеленським. Привітав його з обранням на пост глави сусідньої держави і побажав успіхів на відповідальній посаді. Обговорили відносини між Республікою Молдова і Україною в різних галузях, що становлять взаємний інтерес. Домовилися найближчим часом провести двосторонню зустріч і обговорити актуальні питання", — написав Додон.

Ігор Додон відомий своєю проросійською позицією. Зокрема він заявляв, що не допустить вступу країни до НАТО, а також мав намір нагородити російських окупантів молдовського Придністров’я державними нагородами. Крім того, Додон засудив заяву парламенту Молдови про необхідність виведення з Придністров’я російських військ.

Восени 2017 року депутати парламенту Молдови від проєвропейської Ліберальної партії збирали підписи за імпічмент президента Додона.

У вересні 2018 року Конституційний суд Республіки Молдова задовольнив запит групи депутатів Демократичної партії Молдови про призупинення президентських повноважень Ігоря Додона. У грудні того ж року Додона знову відсторонили від посади.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/prorosiyskyy_prezydent_moldovy_dodon_zayavyv_scho_domovyvsya_zustritysya_iz_zelenskym”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя