Український генерал розлютив росіян ракетою “до Уралу”Російські пропагандистські ЗМІ поширили заяву українського генерала, екс-заступника начальника Генштабу ЗСУ Ігоря Романенка про те, що Київ повинен створити ракету, яка “діставала б до Уралу”. Після цього користувачі в РФ буквально “вибухнули” погрозами. Об этом сообщает news-video.in.ua со ссылкой на СМИ.


“Україні ж потрібні ракети, які б, щонайменше, діставали до Уралу і покривали би всю територію Російської Федерації. Такі ракети можна було б розглядати, як зброю стримування”, — сказав Романенко одному із українських видань.


У росіян ці слова знайшли вкрай негативний відгук. “А про те, що в разі запуску такої ракети в наш бік їх “відпрасують” протягом декількох годин, він не подумав? Причому Захід в даному разі навіть не писне”, — пишуть вони у коментарях до відповідної публікації на “РИА Новости”.


“Тебе особисто в колясці мотоцикла “Урал” відвезуть на лісоповал!” — не шкодують вони образливих слів.


“Прочитають це мужики з Нижнього Тагілу, та й приїдуть на танках просто до Києва”, — погрожують росіяни.Нагадаємо, в Україні з’явились крилаті ракети з дальністю польоту в понад тисячу кілометрів.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/ukrains-kyy-heneral-rozliutyv-rosiian-raketoiu-do-uralu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя