Qualcomm продемонструвала технологію для "спілкування" між автомобілями: деталі

Qualcomm продемонструвала технологію для "спілкування" між автомобілями: деталі Об этом сообщает pressa-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Компанії Audi AG, Ducati, Ford та Qualcomm на виставці CES 2019 продемонстрували передові комунікаційні рішення C-V2X для транспортної сфери. До слова, концепція Cellular Vehicle to Everything (C-V2X) передбачає постійний обмін актуальною інформацією між автомобілями та іншими учасниками дорожнього руху.

Про це повідомляє Qualcomm.

Засоби C-V2X дозволять підвищити безпеку і ефективність дорожнього руху, а також зменшити кількість заторів. Машини зможуть обмінюватися один з одним критично важливою інформацією і повідомляти інших учасників руху про свої наміри.

C-V2X C-V2X забезпечить безпеку руху

В ході демонстрації можливостей платформи C-V2X моделювалися різні ситуації на нерегульованому перехресті. В якості учасників руху використовувалися автомобілі Audi та Ford, а також мотоцикли Ducati Multistrada 1260. Всі транспортні засоби були обладнані чіпсетом Qualcomm 9150 C-V2X.

C-V2X C-V2X дасть змогу обмінюватися інформацією між автомобілями

Учасники дослідження показали, як засоби C-V2X допомагають організувати рух в складних умовах і попередити водіїв про можливу небезпеку навіть під час відсутності прямої видимості перешкоди.

У перспективі платформа C-V2X допоможе в розвитку безпілотних автомобілів і пасажирських транспортних сервісів нового покоління.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі ТехноДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Qualcomm_prodemonstruvala_tehnologiyu_dlya_spilkuvannya_mizh_avtomobilyami_detali_353480.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя