Президент Світового банку оголосив, що достроково йде з посади

Президент Світового банку оголосив, що достроково йде з посади Об этом сообщает 0432 со ссылкой на СМИ.

Президент Світового банку Джим Йонг Кім заявив, що йде у відставку з 1 лютого 2019 року. Його обов’язки виконуватиме генеральна директорка організації Крісталіна Георгієва.

Про це на офіційному сайті Світового банку повідомила прес-служба установи.

Кім став президентом Світового банку у 2012 році. Згодом Рада директорів обрала його головою організації на ще один термін, його каденція мала б завершитися у 2022 році.

Бути президентом цієї установи – велика честь для мене. Робота Світового банку зараз важливіша, ніж будь-коли раніше, – зазначив він.

У Світовому банку розповіли, що за президентства Джима Йонга Кіма перед організацією постали два важливих завдання: припинити крайню бідність у світі до 2030 року та сприяти загальному процвітанню.

Кім оголосив, що відразу після відставки почне працювати в компанії, робота якої зосереджена на збільшенні інвестицій в інфраструктуру в країнах, що розвиваються. Він також розповів, що знову увійде до складу правління міжнародної організації Partners In Health, співзасновником якої він є.

Що відомо про Світовий банк? Заснований у 1944 році, є однією з найбільших у світі організацій, що надають допомогу з метою розвитку. Співвласниками Світового банку є 187 країн-членів, інтереси яких представляють Рада керуючих та Рада директорів. Умовою членства у Світовому банку є членство в Міжнародному валютному фонді.

До слова, напередодні Нового року Україна отримала від Deutsche Bank кредит розміром у 349,3 мільйона євро. Гроші до бюджету надійдуть під гарантію від Міжнародного банку реконструкції та розвитку, що входить до групи Світового банку.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Prezident_Svitovogo_banku_ogolosiv_shcho_dostrokovo_ide_z_posadi_352773.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя