Поліція: патрульні починають використовувати пристрої контролю швидкості TruCam

Поліція: патрульні починають використовувати пристрої контролю швидкості TruCam Об этом сообщает myflon.in.ua со ссылкой на СМИ.

Від 8 жовтня патрульна поліція України починає використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam, йдеться в повідомленні прес-служби відомства у Facebook. «У місцях концентрації ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam», – заявляють у патрульній поліції.

Від 8 жовтня патрульна поліція України починає використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam, йдеться в повідомленні прес-служби відомства у Facebook.

«У місцях концентрації ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam», – заявляють у патрульній поліції.

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, «щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення».

За повідомленням, TruCam використовуватимуть лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення і в містах із підвищеним рівнем аварійності внаслідок перевищення швидкості.

«У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору… Для запобігання зловживанням і корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи і будь-яке корегування даних», – заявляють у поліції.

Крім того, за повідомленням, служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів і кількість збережених відео.

На початку 2018 року в Україні набуло чинності обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год. Однак правоохоронці не могли вимірювати швидкість і штрафувати за порушення, бо питання технічних засобів фіксації швидкості і санкцій для порушників не було погоджене парламентом.

Опитування: як водії оцінюють зниження дозволеної швидкості до 50 км/год? Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Опитування: як водії оцінюють зниження дозволеної швидкості до 50 км/год? Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px Поділитися на Facebook Поділитися у Twitter The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:01:03 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 3,2MB 360p | 4,8MB 720p | 11,7MB 1080p | 24,9MBДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Politsiya_patrulni_pochinayut_vikoristovuvati_pristroi_kontrolyu_shvidkosti_TruCam_286253.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя