Арештований в Китаї президент Інтерполу звільнився з посади


Очільник Інтерполу Мен Хунвей, якого заарештували китайські спецслужби у зв’язку з підозрою в порушенні закону на території КНР, звільнився з посади президента організації.

Про це повідомляє Reuters.

“7 жовтня Генеральний секретаріат Інтерполу в Ліоні, Франція, отримав від президента Інтерполу Мена Хунвея заяву про звільнення, яка негайно вступила в силу”, — сказано в заяві Інтерполу.

Тимчасовим президентом організації став громадянин Південної Кореї Кім Чен Ян. Інтерпол обере нового президента в листопаді на засіданні в Дубаї.

5 жовтня правоохоронні органи Франції почали розслідування за фактом зникнення президента Інтерполу Мена Хунвея. Його дружина розповіла, що зв’язок з її чоловіком зник після 29 вересня — відколи він поїхав у відрядження до Китаю. Згодом виявилося, що його затримали китайські спецслужби у зв’язку з підозрою в порушенні закону на території КНР, зокрема в корупції.

7 жовтня Китай офіцийно підтвердив арешт Хунвея. Його дружина також зізналася, що 25 вересня чоловік надіслав їй фото ножа, аби попередити, що він у небезпеці, і повідомлення: "Чекай на мого дзвінка".

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/areshtovanyy-v-kytayi-prezydent-interpolu-zvilnyvsia-z-posady/” Об этом сообщает ukr-zavtra.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя