Японія дозволить редагувати геном людських ембріонів

Японія дозволить редагувати геном людських ембріонів Об этом сообщает lady-week.in.ua со ссылкой на СМИ.

? ’

Експертна комісія при Міністерстві охорони здоров’я і науки Японії випустила правила з проведення експериментів по редагуванню людських ембріонів у лабораторії

Про це пише Nature.

Законодавство Японії прямо не забороняє редагувати людський геном, але досі влада не публікували конкретних рекомендацій з цього приводу.

Це важливий крок: багато країн забороняють подібні технології, дозволяючи лише займатися генним редагуванням в нерепродуктивних дорослих клітинах.

За словами біоетика з Університету Хоккайдо в Саппоро Тецуя Ісіі, раніше уряд максимально нейтрально ставився до цієї області біології, але зараз, по суті, легалізував втручання в геном людини.. Крім того, правило про заборону розмноження генетично модифікованих людей не є юридично обов’язковим.

Маніпулювання ДНК у ембріонів дозволить вченим розуміти, як відбувається ранній розвиток людини. У довгостроковій перспективі технологія зміни геному дозволить уникнути генетичних мутацій, які викликають серйозні захворювання.

На сьогоднішній день в світі було проведено вісім великих досліджень по редагуванню генів людини. Більшість з них проведено в Китаї і США, де використання цієї технології не порушує ніяких законів, однак може відбутися тільки при приватному фінансуванні. Ще кілька пройшли в Великобританії — компанії, які хочуть займатися цим, зобов’язані отримати дозвіл від спеціальної комісії.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/YAponiya_dozvolit_redaguvati_genom_lyudskih_embrioniv_284719.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя