"Ворскла" розцінює поведінку фанатів, які одягли футболки з Гітлером, як провокацію

"Ворскла" розцінює поведінку фанатів, які одягли футболки з Гітлером, як провокацію Фото: ua.tribuna.com

"У зв’язку з інформацією, що наразі шириться деякими ЗМІ стосовно вболівальників ФК "Ворскла" на грі 10-го туру Чемпіонату УПЛ у Чернігові, які мали зухвалий вигляд, повідомляємо наступне: ФК "Ворскла" розцінює поведінку цих осіб, як таку, що містить провокаційний характер, та йде всупереч розвитку та філософії полтавського футбольного клубу. Усі ми розуміємо наслідки таких провокацій! ФК "Ворскла" (Полтава) різко засуджує дії, що дискредитують всю футбольну громадськість, та суперечать принципам Міжнародної організації FARE. У переддень ігор Ліги Європи закликаємо всіх уболівальників дотримуватись правил толерантності та слідувати принципам УЄФА і здорового глузду", — йдеться у повідомленні прес-служби клуб. Об этом сообщает 0552online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також повідомляється, що "Ворскла" звернулася до правоохоронних органів із проханням відреагувати на ситуацію, що склалася з метою запобігти подібним тенденціям.

Нагадаємо, що на секторі вболівальників полтавської "Ворскли" невідомі одягли футболки з Гітлером, їх помітили телевізійні камери.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/vorskla_roztsinyuie_povedinku_fanativ_yaki_odyagly_futbolky_z_gitlerom_yak_provokatsiyu_267691.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя